HAKKIMIZDA

Bizim Hikayemiz

100 yıllık Yılmaz Petrol Ticaret A.Ş çatısı altında Food and Beverage (f&B) kolu olarak 2018 yılında eşsiz lezzet ve profesyonel hizmet anlayışı ile dünyada rekabet edebilecek bir marka oluşturmak amacı ile sektöre giriş yapan Qurme zincir restoranlar grubu, iki farklı restorancılık konseptiyle, titizlikle seçilmiş dört ayrı lokasyonda misafirlerine hizmet vermektedir...

Bu yolculukta kalite, güven, hijyen, doğal ürün ve iyi hizmet Qurme nin olmazsa olmaz ilkeleridir.

Şubelerinde misafirlerin konfor ve mutluluklarını ön planda tutan Qurme, geleneksel lezzetlere verdiği değer ile birlikte sürekli ilerlemekte olan gastronomi yeniliklerini ve farklılıklarını da yakından takip ederek tüm Dünya’dan ağırladığı misafirlere modern ve doğru servis sunumları ile ev sahipliği yapmaktadır.

Muhteşem lezzetlerini, harika servisiyle taçlandıran Qurme herkes için geçerli olan yeme-içme ihtiyacını Eşsiz bir keyfe dönüştürüyor...

 

Qurme bünyesinde görev alan kimyager ve Gıda Teknikeri ekipler ile tüm şubeler günlük olarak hijyen ve sanitasyon denetiminden geçirilmektedir.

Etler mikro cerrahi operasyonlarla sinirlerinden arındırılarak kesintisiz ve yüksek hazlı et yeme imkanı sağlanmaktadır.

Ürün ve hizmet kalitesini her zaman en yüksek standartlarda tutan Qurme, eğitimli ve işinde uzman servis ekibi, standartlarını koruyan usta ellerden çıkmış eşsiz lezzetleri, rahatlatıcı müzikleri ile misafirlerini ev rahatlığında ağırlamaya devam ediyor.

Qurme

Mutlu Olduğunuz Yerdesiniz

Herkesin İhtiyacı Olan Yemek, Sizin İçin Keyfe Dönüşsün.

Qurme

Akılda Kalan Lezzetler

Geniş Lezzet Menümüz İle Akılda Kalıcı Lezzetler

Qurme

Etten Daha
Fazlası

Sadece Bir Et Değil, Etin En Güzel ve Leziz Sunumları

Profesyonellik başarıyı getirir...